Hostessy pełne uroku

Zdecydowana większość fanów żużla interesuje się tym sportem ze względu na jego charakter i emocje, jakich dostarcza rywalizacja zawodników na torze. Jednak jak to zwykle bywa, wokół każdej dyscypliny zawsze pojawia się otoczka, która także miewa magnetyczny charakter.

Pamiętajmy, że speedway jest członkiem rodziny sportów motorowych, a te z natury rzeczy są adresowane przede wszystkim do kobiet. Panie interesują się nimi rzadziej, co nie oznacza, że nie odgrywają w nich pewnej roli.

Każdy kibic Ekstraligi może domyślić się, o co chodzi. Każde ze spotkań jest okraszone nie tylko wielkimi emocjami, jakich dostarczają wyścigi na torze, ale również hostessami, których uroda bywa przedmiotem gorących dyskusji w gronie męskiej części widowni.

Faceci bowiem zwracają uwagę na skąpe stroje pań oraz ich ogólną prezencję. Wprowadzenie hostess jako obowiązkowego elementu żużlowego widowiska wydaje się dobrym posunięciem, ponieważ z czasem stały się one jednym ze znaków rozpoznawczych oprawy meczów speedwaya.

Urocze panie towarzyszą zawodnikom w czasie prezentacji, ale pojawiają się też na torze podczas każdego ze startów. Stają w pobliżu motocykli i można uznać je za przykuwający uwagę „element dekoracji”, choć tak naprawdę ciężko dziś znaleźć miłośnika żużla, który mógłby sobie wyobrazić taki spektakl bez udziału hostess.

Te, którym udaje się dostać na stadion, mogą liczyć na bardzo dobre zarobki, a także obecność na licznych fotografiach – ładne kobiety są bowiem wyjątkowo przyjazne obiektywom.